מסיבת חיידקים

הדברים קטנים שאותי משמחים

מברווווווק! אתמול החלפתי אופניים. השתדרגתי למודל חדש, הזדמנות פז. זה מה שקורה כאשר מצליחים לקנות יד שניה מאחד שנמצא בחיפוש מתמיד אחר המילה האחרונה. מרגש מצד אחד, אבל מצד שני, האופניים הקודמות היו מדהימות והיה לי לא נעים פתאום סתם ככה (הרי זה לא היה מתוכנן) לקנות חדשים (משומשים).

לאחר יומיים רכיבה עם המודל הזוהר החדש, אני שמחה לבשר שיש לי חיוך דיבילי על הפרצוף שלא ניתן למחיקה! מה שצמיגים רחבים יותר, בולמים משוכללים וזווית ראש קרבית של בולם הקדמי עושים לבת אדם! פתאום אני מרגישה קרבית על הסינגלים – תחושה לגמרי זרה לי!

ריגושים נפלאים, אך הם לרוב מבקרים אותנו לעתים נדירות. המבקר באורך קבע הופך לשגרה ושגרה, לרבים מאתנו, שווה לשעמום. מאחלת לנו את היכולת לשמר ריגושים כאורחי קבע בלבנו. להוקיר תודה יום יום ולשמר את היכולת להתרגש מהדברים הקטנים: חיבוקים, חיוכים וחיידקים!

לא! לא נכשלתי במילותיי! עבורי היצורים האלו מביאים אושר רב וריגוש של ממש. המיקרוביום והסודות הגלומים שם, פריצות דרך מדעיות, נחשפים שוב ושוב ואני, כמו ילדה קטנה, מחכה לראות מה מחר יביא עמו…

ואם כך המצב, אולי זה לגמרי לא מפתיע שיצרתי עבורם מסגרת של כבוד בפעילותי. סנוב – במסיבת חיידקים כבר היית?!

יום מעשים טובים

ביום המעשים הטובים יזמתי מסיבת חיידקים בעין קשתות שברמת הגולן. בעזרתם הנדיבה והאדיבה של עין קשתות והיחידה להתנדבות בגולן התקיים אירוע מדהים שהפגיש בין היחידה להתנדבות, יחידת הבריאות ומדרשת השילוב נטור.

בחזוני אני שואפת להצית שינוי. ברצוני להפוך בדידות לחברותא, חולי לבריאות שקורנת מבפנים וצער לאושר – חלום שאפתני בכל קנה מידה… ובכל זאת חזון, גדול ככל שיהיה מתחיל בהנחת באבן על אבן.

המכשיר לשינוי המוצא מתחיל עם סדנה או "מסיבת חיידקים" (1) המקבץ מגזרים ומגדרים שונים יחד, (2) במקום המשרה יופי והשראה כדי (3) לחקור ולגלות שערים המובילים לגילוי עצמי ותנועה לקראת שינוי חיובי.

בואו ותגלו מקרוב מה היא מסיבת חיידקים!

  • המיקרוביום כמפתח לבריאות, שמחה וחיים טובים.
  • כיצד לטפח את החיידקים הידידותיים ולגרש את החיידקים המזיקים?
  • גלו מהו מזון מותסס ונסו את טעמו המיוחד.
  • לרקוד, "לבשל" ולחגוג: הבחירה בבריאות היא בידיים שלנו!

מוזמנים לפנות אליי המבקשים לחגוג אירוע עם טעם לגמרי אחר וארגונים וקבוצות שרוצים להיות שותפים במסיבת החיידקים הבאה.


הצטרפו אליי: הבחירה בבריאות היא בידיים שלנו!

באמצעות סדנאות Hands-on, שילובים של תזונה, תעוזה ותנועה, אני מציתה מחדש את בריאותם של אחרים. אני אוהבת לחבר בין אנשים. מרגש לראות את הברק בעיניים ואת צחוקם של אנשים המגלים משהו חדש בפעם הראשונה. כאשר החוויה היא חדשה לכל חברי הקבוצה, היא מחברת לא רק את האדם לעצמו, אלא גם אדם לאדם תוך דילוג על פערים הדתיים, העדתיים, התרבותיים והחברתיים.

אַתָּה כותב את סיפור חייך‎.‎
אַתְּ בונה את עתידך‎:‎
הבחירות, הגוונים והסיפור שלך‎.‎

הכוח הוא שלנו!‏