באני הופ

BUNNY photo-1444465585361-21136b9b6430
https://unsplash.com/@vincentvanzalinge

 

לתהום

מוכן ליציאה, אתה נכנס לג'יפ עם המוזיקה שעושה לך את זה, נותן גז ויוצא לדרך בעולמך הפרטי ובקצבך האישי שלך. הרגל כבדה על הדוושה ותשומת לבך רחוקה שנות אור ממסלולך. כולנו היינו שם, על הקצה, מטיילים על הגבול הדק בין מציאות וחלום קייצי ומדלגים בערפל ביניהם.

הסיבובים חורקים ואתה צובע את דרכך מחוץ לקווים. פתאום אתה רואה משהו מקפץ לתוך שדה ראייתך ואתה נבהל. סטייה חדה ימינה ואתה מאבד שליטה. התיקון שמאלה מזגזג בפראות ואתה מתעורר מחלום בלהות בוואדי הרחק מתחת למעקה הבטיחות המחוץ.

The Lawrence Welk Show: Dance To The Bunny Hop!

Featuring Alice Lon and The Lennon Sisters! (1957)

לקרב

גדלתי כלוחמנית ומוכנה לקרב, כמה אופייני לבני הנוער להאמין ללא סייג בצדקת דרכם. אי אפשר היה לנהל שיח, אוזניי היו אטומות לכל דעה שונה משלי. זה התחיל בצלילי גאווה לאומניות אמריקניים, התגלגל לציונות ואיך לא, לפמיניזם. התגייסתי, שאגתי ולחמתי למען ובשם שליחותי. כל יום היה הראשון במאי ויום יום הנפתי דגל אדום.

"הכל או לא כלום", כך גם מצאתי את עצמי מצטרפת למאבק למען תזונה בריאה.  כל דבר מה בריא הפך להיות התחמושת האישית שלי. הצטיידתי היטב וטרפתי את כל הבריא בדרכי. בבת אחד הוספתי דבר מה חדש, אחד, שניים או תשעים ושניים, במהירות ובכמויות. פניות חדות, סטיות בדרכי הפכו להיות שגרת יומי.

במראה

נולדנו שונים אתה ואני. לכל אחד מאתנו יש דנ"א וטביעות אצבע הייחודיים לו. איש לרעהו יש מראה שונה משלו. כפי שכל אחד שונה בחזותו, טעמיו ותשוקותיו, כל אחד מגיב אחרת למזונו. לכל אחד חוש טעם משלו וחש את מזונו על בשרו אחרת.

מעט מאוד מאתנו מודעים לקשר בין מזוננו לבין תחושתנו ובריאותנו. תגובה אלרגית למזון יכולה להתפרץ כסכנה מידית, תמונה חזותית ברורה של סיבה ותוצאה. בהיעדר סימנים חיצוניים ברורים הנלווים לתחושתנו, כלל לא מובן הקשר בין תחושתנו ולבין מזוננו.

כך בדיוק מצאתי את עצמי מוסיפה ומוסיפה חופן גדוש של בריאות בכל ארוחה לצד חופן גדוש לא פחות של תסמינים מציקים ומדאיגים.

נמאס!

מגיע הרגע ופשוט נמאס. די להיות בטטת כורסא! הי שמנדוז, מספיק להתפטם!

בין רגע נשברים ולא יכולים יותר. מקבלים החלטה לעשות שינוי ולעשות אותו מהר. התפנית היא קיצונית ונועדה לכישלון. נפילה לתהום רק ענין של זמן.

Boost Your Bunny Hop

Our original How To Bunnyhop guide is – we think – the best on the internet. Now, Matt's back to share a few tips on going even bigger. The original – https://youtu.be/nxF1Nsrc6S0

מתחילים במלאו המרץ. חותכים את הקלוריות במחצית. כל בוקר עם זריחת השמש רצים חמישה קילומטרים.  יום יום עומדים במשימה. משילים משקל והגוף מתחזק. לחתונה מגיעים רעבים ונשברים בן רגע: טורפים את כל הבא ליד. שבת בבוקר מחליטים להתמהמה, מתפנקים במיטה ולא מצליחים לקום. נשברים ושוברים את רצף ההצלחות. מכאן נופלים ונופלים חזק, מזגזגים בטלטלת. קו הזינוק פתאום נראה רחוק מאי פעם.

באני הופ?

אף אחד לא רודף אתכם. הכינו מסלול להמראה ולא מסלול מכשולים.

הוסיפו בריאות במתינות. נאמר בחוכמה רבה: "פחות זה יותר". אל תוסיפו בבת אחת צ'יה, ספירולינה וג'וג'י ברי לתפריטכם. כנ"ל לגבי תוספי מזון וספורט. אפשרו לגופכם להסתגל ולאותת לכם האם התוספת הזאת עושה לכם טוב.

היו קשובים לגופיכם. חוכמה רבה טמון שם. חשפו את חיישניכם!


אהבתם ואתם לא מנויים, אבקש שתרשמו לרשימת ההפצה של הבלג. נא לרשם לרשימת התפוצה כאן.

לנרשמים לבלוג יוענק ספר דיגיטלי: 16 דרכים לפקד על בריאותכם. אני אשמח אם תוכלו להפיץ את מסרי בעולם. יש כאן סרט חמוד עם מסר עוצמתי. מוזמנים לשתף.

הצטרפו אליי: בחרו בשפע בריאות בשלמותה! ‏

You Tell Your Future – The Power is Ours!

Imagine you had a looking glass where for a very short window of time you could observe, live the ‎final moment, day, year or years of your life. The picture that you see is clear. Startled, you clearly ‎do not like what you see. A wave of sadness and fright paralyzes you.

power2

אַתָּה כותב את סיפור חייך‎.‎
אַתְּ בונה את עתידך‎:‎
הבחירות, הגוונים והסיפור שלך‎.‎

הכוח נמצא בידיים שלנו‏!‏