פרויקט פינק

Pink

הרגעים האלו מטריפים אותי!

קורה משהו מדהים ואתה חוזר לסדר יומך. לא עוברות כחמש שניות ופתאום אתה מבין, עבר עליך משהו יוצא דופן. גם כאן תגובתך משתהה. יש שבריר שניה שבה אתה יכול להסתובב, לרוץ, לדבר, להגיב, ולתקן את תגובתך הראשונית. מניסיוני, אם אתה לא מגיב במהירות, זהו זה, הלך עליך!

יו לוק פנטסטיק!

רכבתי לתומי בשטח שבין אלון הגליל וציפורי, והבשורה הוורודה הראשונה הגיחה. חלפתי על פני אישה שטיילה עם כלבה, לבושה בחולצה בצבע ורוד צעקני. פתאום, משום מקום, היא החמיאה לי בקול מפתיע: "!You look fantastic". היום הראשון מימי חול המועד פסח קיבל אותי בתרועות: גם רכיבת בוקר קרירה בנוף אביבי פורח וגם שירת הלל!

בהתחלה לא שמעתי טוב ופניתי אליה בעברית שתחזור על דבריה ולאחר מכן הבנתי שהיא ברכה אותי באנגלית. הודיתי לה על המחמאה וברכתי אותה באיחוליי להמשך יום נפלא. הרגע חלף במהירות. רגע מאוחר יותר הצטערתי שלא התעניינתי למה היא חשבה כך? ולמה היא בכלל החליטה לעצור אותי ולומר לי את זה?!

היי טיפשה אחת, וודאי החמיאה לך על החולצה הוורודה המדהימה שלך! אל תהיי כזאת, כל כך מלאה בעצמך☺

 תעוזה או מהירות תגובה?

התחלתי שוב לרכוב ויחד עם גלגלי האופנים חזרו גם גלגלי מוחי להתגלגל. להסתובב ולשאול או להמשיך ולרכוב? התלבטתי רגע מיותר וההזדמנות חמקה לה. לא ברור אם זאת שאלה של תעוזה או מהירות תגובה. במקרה הפרטי שלי אני מאמינה שבדרך כלל הבעיה נעוצה בתגובתי האטית.

בדיוק יום לפני כן רכבנו אני ואישי היקר עם קבוצת הרוכבים של יום שבת בבוקר ועברה אתנו קבוצה של בנות רוכבות בתלבושת, איך לומר, אחרת. גם כאן, אחרי שעברנו את הקבוצה, לקח לי דקה לעבד את המידע ולהבין שחלפה על פנינו קבוצת רוכבות ערביות!

זה אירוע חריג בשטח. אני מעולם לא ראיתי ואף לו רוכבת אחת ערביה. בעיניי זהו רגע מבורך. אני מחכה בלבי לרגעים מיוחדים כאלו, רגעים המסמלים את בואו של שלום אמת.

התרגשתי, וברגע שהבנתי את גודל המאורע, רציתי מיד להסתובב ולחזור על עקבותיי. למה בדיוק לא עשיתי זאת?! נראה לי שזה היה ממקום של לא נעים לי לעכב את הקבוצה. בשמחה הייתי מעיזה לעצור ולראיין אותן. פספסתי הזדמנות גדולה ועל זה אני מצטערת.

המשכתי לרכוב ושוב חלפתי על פני אישה לבושה בוורוד המטיילת עם כלביה. "בוקר טוב", ברכתי בקול שמח ולבבי והמשכתי בדרכי. התחלתי לחשוב בצבעים של ורוד כבסיס לבלוג השבועי. בדרכי עצרתי לא מעט בכדי לצלם את הפריחה הוורודה המרהיבה. הגעתי לספסל בפסגה והבנתי שכבר תפסו לי את פינת החמד. ישבו ליד הספסל במבט מדהים לנוף הציורי זוג רוכבים. ואיך לא, האישה הייתה גם היא לבושה בחולצת רכיבה ורודה! הפעם לא השתהיתי. מיד בקשתי רשות לצלם אותם עם הגב לנוף. צריך טיפת העזה ובעיקר תגובה מהירה. הם הסכימו בין רגע וללא כל בעיה.

couple

מזג האוויר התחיל להתחמם ואני, שלא כהרגלי, הרגשתי שאני מזיעה. עצרתי רגע לצלם את פניי הוורודות.

עתיד ורוד

האם הצבע ורוד מסמל בריאות?!

תינוק בן יומו מגיח לעולם עטוף בוורוד שמח אלא כן, חלילה, נולד עטוף בצבע כחול או לבן מדאיג.

ילדים משחקים בטבע ומסגלים לעצמם עטיפת ורוד-חום בריא.

איש עטוף בלבן רץ לשקשק בים. אוי לא, חזר לו הביתה שרוף בגווני ורוד צועק מכאב.

איש שמן ורדרד-לבן מתאמץ להעלות במדרגות. הוא לא נראה על הקו …

אישה תוססת חוזרה מרכיבת אופניים. כולה רטובה בוורוד בוהק, מצבריה טעונים לעוד יום נפלא שמחכה לה.

היופי בעייני המתבונן. האם צבע עור מנבא עתיד ורוד?

pink2

יום השנה

פסח זה חגגתי יום השנה +1. אבי, שינוח על משכבו בשלום, הלך לעולמו ימים ספורים לפני ליל הסדר. אפילו לא הספקנו לשבת שבעה שבוע שלם. אבי נפטר ממחלת לב חמורה בגיל 54 בלבד. בקיץ שעבר חגגתי יום הולדתי ה-55. לכן, כעת אני מציינת יום השנה +1. אני הצלחתי לעקוף את אבא בשנה.

כמו כן, פסח זה מציינים כמעט שנה לפטירתו של הבוס שלי: רק בן 63 היה במותו. אומנם הוא חי כמעט עשור יותר מאבא אבל נפטר גם הוא בגיל צעיר כל כך. עוד קרבן למחלה הארורה ההיא נפל בטרם עת.

בשני המקרים הכתובת הייתה על הקיר: חיים מתוחים עד לקצה, עודף משקל, טיפול עצמי לקוי – הן בתזונה והן בפעילות ספורטיבית, קוצר נשימה, גווני חיוורון מדאיגים בפנים ועוד.

אם קצת תשומת לב וחקירה מקרוב לומדים להבחין בריאות וחולי במבט. גוון העור ומראהו חושף רבות.

קושיות

בפסח מספרים על ארבעת הבנים: החכם, הרשע, התם וזה שאינו יודע לשואל. בגמר חג פסח הזה היכן אתם מוצאים את עצמכם?

הבן החכם מודע לקשר בין מעשיו והרגליו לבריאותו. כאשר הוא מביט בהשתקפותו במראה ולא מרוצה, הוא מבין שהכוח נמצא בידיים שלו; הוא מכיר בכוחו להשפיע על עתידו.

הבן הרשע מרצה את כולם. הוא כל הזמן טרוד בבעיות של אחרים. הרשע כה עסוק עד שהוא שוכח לטפל בעצמו. הוא איננו מבין שבכדי להציל את עולם צריך קודם כל להציל את עצמו.

הבן התם מקבל את האמת מאחרים. הוא איננו מנסה לאמת, להטיל ספק או לחפש את האמת שלו. הוא לא יודע להבחין במה שקורה מתחת לפני השטח, לחוש את הקשר בין מזונו, פעילותו והרגשתו. הבן התם מסתמך על הרשות הגבוהה ולא על עצמו.

הבן שאיננו יודע לשואל הוא הרך הנולד. הורה טוב לא רק יבחר מזון מזין בריא עבור בניו אלא גם ילמד אותם לשאול שאלות. הורה טוב יעז לענות לבניו "אני לא יודע" כאשר נשאל שאלה ללא תשובה מוכנה. אין מתנה טובה מזו של כישרונות חקירה ולמידה.

וורוד, מה הוא אומר?

מראהו מסגיר את חוסנו.

איזה גוון של ורוד משתקף במראתכם?

לא מרוצים בתמונה המשתקפת? מה אתם מתכוונים לעשות בנדון?!

Fuel Me

In so much that you would not put dirty fuel in your engine, pay close attention to the fuel you are providing your body with. Choose clean fuel which will power your rides and put a healthy shine on your face. The power is ours!


אהבתם ואתם לא מנויים, אבקש שתרשמו לרשימת ההפצה של הבלג. נא לרשם לרשימת התפוצה כאן.

לנרשמים לבלוג יוענק ספר דיגיטלי: 16 דרכים לפקד על בריאותכם. אני אשמח אם תוכלו להפיץ את מסרי בעולם. יש כאן סרט חמוד עם מסר עוצמתי. מוזמנים לשתף.

הצטרפו אליי: בחרו בשפע בריאות בשלמותה! ‏

You Tell Your Future – The Power is Ours!

Imagine you had a looking glass where for a very short window of time you could observe, live the ‎final moment, day, year or years of your life. The picture that you see is clear. Startled, you clearly ‎do not like what you see. A wave of sadness and fright paralyzes you.

power2

אַתָּה כותב את סיפור חייך‎.‎
אַתְּ בונה את עתידך‎:‎
הבחירות, הגוונים והסיפור שלך‎.‎

הכוח נמצא בידיים שלנו‏!‏