מספרים

photo-1430620081187-c59647bac29e (1)

איה

"נפגשנו עם הילה בביתה שבגבעת אלה. רעיון המפגש היה לקבלת רעיונות וטיפים למתכונים בריאים, מזינים וטעימים עבור משפחתי, בעקבות מחלה אוטואימונית במעיים שהתגלתה לאחרונה אצל בני בן ה-7. מתוך אמונה שנכון יותר להתמודד עם מקור המחלה ולא לנסות לבטל אותה במתן תרופות אנטי- דלקתיות שרק מבטלות את התסמינים שלה.

המפגש עם הילה היה קסום, הילה אישה רגישה ומקצועית מאוד. הצטרפנו אליה והכנו יחד אתה מגוון מאכלים אשר מתבססים על מזון טרי, טבעי וחיי שחלקו גם מבוסס על תערובת חיידקים טובים. חווית הכנה האוכל הייתה כיפית ומהנה. הילה דאגה כל הזמן להפעיל את בני ולהפוך אותו לשותף בהכנות מה שהפך אותו להיות סקרן בדבר הטעמים של המאכלים שהכין. הכנו, טעמנו ולמדנו המון ובטוחה שנשמור אתה על קשר בהמשך הדרך… ממליצה בחום לגשת לשמוע, להתייעץ וללמוד מהילה."

סיגל

אם הייתם אומרים לי לפני שנה שאשתתף בחוג ניה הייתי אומרת לכם שכנראה נפלתם על הראש…אבל בחיים כמו בחיים… הרבה דברים משתנים ובמסגרת השינויים בחיי נפתחתי גם להתנסות זו …ונשבתי… הילה מעבירה את השיעור בנעימות ובחיוך קורן ? ומעבירה את המסר שכל אחד יכול… אם לא מכירות או לא התנסיתן, ממליצה לבוא ולנסות…

קריס

"כמאמנת שלי במשך ששת החודשים האחרונים, מצאתי שלהילה יש יכולת טבעית לחשוף את מה שעשוי להיות מוסתר מתחת לפני השטח; היא יודעת להקשיב ועצתה תמיד חכמה ורלוונתי."

עדי

"לפני כארבע או חמש שנים פגשתי את הילה לראשונה. מאז ועד היום אפשר לראות את עוצמת תהליכי השינוי שהנהיגה בחייה: הלך הרוח שלה, הנינוחות והבריאות שהיא מקרינה: עור זורח, עיניים בורקות וגם תנועת הגוף שלה, החיוניות והחיוביות שהיא שופעת

אני זוכרת כשפגשתי אותה, הילה הייתה נתונה בסבל פיזי קשה, וחיפשה פתרונות להתמודד עם הקושי בלחיות בתוך גוף דואב. היום אני עדה לראות אותה אדם בריא, נעה עם מיומנויות תנועה שפיתחה באמצעות תרגול ניה מסור לאורך השנים.

המסירות והדבקות של הילה בדרך עקבית אל בריאות מעוררת השראה. היא מגלמת את הטרנספורמציה האפשרית למי שבוחר לרקוד כדרך לחיים בריאים ולבחור תזונה שמחיה את הגוף."

נגה

מלכה. היית מלכה: בחן ובמקצועיות. היית גדולה!

גאולה

הייתי באירוע!!! חגגתי בגדול!!! מוסיקה, תנועה, אנרגיה – הכל כלול. היה כל כך כיף! בסוף הילה הכינה לנו שייק ירוק-אדום. למחרת לקחתי מרכיבים דומים וגם אני הכנתי שייק ירוק! כל כך טעים ומרענן! תודה הילה על כל זה .

זכויות לתמונה https://unsplash.com/