הילה

Helene in Israelnew

התחלתי להקשיב לגופי, להקשיב לגוף ולהטיב עמו. הבראתי את עצמי; שיניתי הרגלים והפכתי לבן אדם אחר לגמרי הן מבחינה פיסית, הן מבחינה מנטלית והן מבחינה רוחנית. תשאלו את הקרובים לי!

אני מחבקת בבריאות שקורנת, ניגונים של רוגע ושלווה, בריקוד של הנאה כדרך חיים בשפע ובשמחה. אלה לא סתם סיסמאות אלא דרך החיים שלי.

התחלתי להסתכל לכיוונים אחרים. כיום אני מאמנת לבריאות. כמו כן, אני בוגרת תזונה על בסיס צמחים ומוסמכת לבישול raw food (מזון חי) על יד Matthew Kinney בקליפורניה. אני גם מורה לניה. ניה היא תנועה הוליסטית המשלבת אומניות הריקוד, הריפוי והלחימה.

באמצעות שילוב של תזונה, תעוזה ותנועה אני משדרגת בריאותם של אחרים. אני מעבירה סדנאות דינמיות וכיפיות ומאמנת גם אחד על אחד וגם קבוצות. אני מאמינה שבריאות אין משמעותה וויתורים וסבל; היא איננה כואבת. אפשר להיות בריא מתוך השפע ולא בייסורים. 

family2

אני נשואה באושר ליעקב ואמא לשלושה ילדים מדהימים: נאוה, סיון ויואל…‏

מטרת המסע שלי היא להיות נוכחת בשלמותי ברטט החיים באהבה ושמחה עם שפע של ניצוצות ‏יצירתיות‎ ‎מלאות תשוקה, מחוברות לטבע: מורת דרך שעושה הבדל בדרכה.‏ ~ הליני ביני ♥


בלוגים אודות למסע הריפוי שלי‎:‎

נא לקרוא לפי הסדר‎…‎

‎1‎ סי יו ♦ אף אחד לא אמר שאני חייבת לעבור את הניתוח…
‎2‎ אישה ברת מזל ♦ דרכי לריפוי הייתה מפותלת, מלווה בייאוש, כאב, וכן, טרור…
‎3‎ הוא "מסורסר"? ♦ למדתי לחיות עם הכאב…

 הלה גוזני: מאמנת לתזונה אינטגרטיבית (‏IIN‏), ‏raw food‏/תזונה קולינרית/תזונת ספורט ‏‏(‏MK‏), תזונה על בסיס צמחים (‏eCornell‏), מורה ל-‏Nia‏ (אמנויות הלחימה, הריפוי ‏והריקוד), כלכלה וניהול (‏BSC/MSM‏) ‏